` DEEPOLIS
DEEPOLIS Kayıt ol

DEEPOLIS

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

Deepolis, oyunculara okyanus altında denizaltı dışarı savaş şansı sunan bir tarayıcı, aksiyon MMO oyunudur. İnanılmaz dünya sualtı kargaşa günün sırasıdır Deepolis, dalın. Derin bir nefes alın ve sarsıntılar ile sualtı mücadele coşkuyu yaşamaya 3D okyanusların dipsiz derinliklerine dalmaya hazır olun. Dışarı savaşlar heyecan verici fellow denizaltı-erkeklere karşı Duke onu ve gizemli alt su dünyada çok kendi denizaltına gidin. Taktik ve ticaret becerilerini kullanarak ve en az düşmanlarınıza saldırarak bu bilinmeyen okyanus uçurumların da cesaretinizi test edin. Onların konfederasyonlar ve filo derinliklerinde baskısı altında çöker!
Deepolis Temel Özellikler
Deep keşfi – derin okyanusların 3D derinliklerine defterleri ve derin deniz gizemleri, güzellikleri ve sırlarını keşfetmek. Burada, derinlikler için ev sahipliği yapıyor.
Macera Live – Görevleri tamamlayarak ve diğer oyuncular ve OOK’lerin batan amacıyla, üç boyutlu sualtı dünyasında bir denizaltı komutanı su amiral altında rolü üzerine atın. Macera olarak, şimdiye kadar yukarı deneyim puanı (EP) ve avans kazanacaktır!
Sosyal Eğlence – karşı – veya – dünyanın her yerinden arkadaşlar, keşfetmek macera ve yanında savaşmak böylece oyun, PVP ve PVE oyun için hem de oyuncu klanlar destekler.


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

İlginizi Çekebilecek Oyunlar