` ASDA STORY 2
ASDA STORY 2 Kayıt ol

ASDA STORY 2

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

Asda Story 2 anime tarzı grafikler, sekiz sınıf seçenekleri ve eşsiz bir ruh eşi sistemi ile 3D fantastik ücretsiz MMORPG oyunudur. Popüler fantastik anime MMORPG, Asda Story ile yeniden bize katılın! Alpen ile maceraya başlayın, Asda İmparatorluğu’nun başkenti ve dünyamızın sunduğu büyük özelliklerin keyfini çıkarmaya başlayın!
Asda Story Özellikleri
Sekiz Oynanabilir Sınıflar – Tank rolü itibaren, şifacı, tamponlar ve hasar bayi çeşitli türleri ile oyun tarzınıza uygun bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Tek elle kılıç Pick iki el kılıç, mızrak, tüfek, saldırı mage, destek mage veya şifa mage yay!
Hardcore PvP – Faction Savaşı rekabet Açık veya Koyu hizip katılın! Mesleki Savaşı yakalama üsleri için savaşta diğer hizip üzerine atın, ya da kill tüm Deathmatch modunda onları alın!
Sizin Soulmate Bul – başka bir oyuncu ile soulmates ol ve hatta daha güçlü hale gel! Birlikte yukarı seviyeye gel ve bu tür, teleport çağırmak, iyileşmek ve canlandırmak yeteneği gibi sadece soulmates için özel beceriler, kazan! Diğer becerilerle birlikte oynamak gücünü artırmak ve ölüm üzerine tecrübe kaybını önlemek olacak! Birlikte 100 canavarları öldürerek ve ekstra deneyim ve öğeleri ile bir Altın Elma kazanmak!
Yararları ile Guilds, – oluşturmak veya lonca katılmak ve büyük faydalar kazanmak için birlikte çalışmak! Böyle, canavarları öldürerek Questing, kazma, balıkçılık, işçilik, başlıklar kazanıyor ve çok daha fazlası gibi çeşitli eylemler gelen lonca puan toplamak! ittifağınız için bu noktaları Bağış güç, hız ve deneyim artırmak için lonca büyük büyümek için izin ve lonca meraklıları erişim kilidini, o seviyeye yardımcı olmak için!
Benzersiz olun – 90.000 üzerinde saç ve yüz kombinasyonları ile, bir klon olmak zorunda değilsiniz! Her karakteri güzel yapmak için 24 renk 33 saç arasından seçin! 6 göz renkleri ile 19 yüz stilleri her biri de ciddi ya da dışarı aralıklı için, sevimli veya baştan çıkarıcı çeşitli görünüm spor, mevcuttur!


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

İlginizi Çekebilecek Oyunlar