` BITEFIGHT
BITEFIGHT Kayıt ol

BITEFIGHT

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

BiteFight, Bir Vampir veya Kurtadam arasından seçim yapabilirsiniz. Tarayıcı MMO oynamak için ücretsiz, daha sonra düzeyini artırmak ve yan için savaşı kazanmak için ters türlerine karşı mücadele etmeniz gerekir. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki savaş yüzyıllardır azgın olmuştur; bir kez ve herkes için, kimin kazanacağına karar vermek size kalmış! BiteFight öncelikle metin tabanlı MMO iken, oyun çok oluştururken ve karakter oynarken hem yardımcı hayatı dünyaya getirmek ve bireysellik bakımından benzersiz bir anlamda sunan 2D ve 3D görüntüleri kullanarak karakterize edilir. Bu av için sizinle dünyayı paylaşıyoruz ölümlüler üzerine değil, sadece size düşüyor, ama sonunda bir kez ve tüm için asırlık düşmanları yenmek ve güç için!
BiteFight Temel Özellikler
Diğer Oyuncular meydan – diğer oyunculara karşı yarışın ve noktalar, ödül ve zafer iddia onları yenmek. BiteFight dünyasında zayıfa yer yok; Savaşta gücünü kanıtlayabilir misin?
Üyelik Veya Klan Form – klanın gücünü ve etkisini, arkadaşlarınız ile yan yana mücadele ederek genişletin ve bu karanlık ve tehlikeli alanda kendiniz için bir güvenli yer arayın.
Hunt İnsanlar Ve Şeytanlar – güçlü iblisleri insanlardan değişen Yenilgi yaratıkları zenginlik ve prestiji artırmak. Sizin yol kendi olduğunu; hangi dönüşleri alacak?


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

İlginizi Çekebilecek Oyunlar

BANNER