` CABAL ONLINE
CABAL ONLINE Kayıt ol

CABAL ONLINE

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

Cabal Online sizin karakter ve stilinizi eşsiz kombinasyonları geniş bir yelpazede kullanarak saldırmaya olanak sağlayan yenilikçi bir gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan ücretsiz Fantezi MMORPG oyunudur. Bir karakter yaratarak bu büyük ve sürükleyici dünyada macera için yola çıktık. Görevler üstlenerek benzersiz bir beceri tabanlı açılan ve ilerleme sistemi ile karakterinizi büyütün. Arkadaşlar derin zindanları keşfetmek ve onları gizleyerek kayıp hazineler kurtarmak için zorlukları sunuyoruz. PvP daha fazla lezzet ise, Cabal Online, 7v7 takım savaşları kadar 2v2 tipi stratejik matchups arasında değişen maçlara girebilirsiniz. Özel bir PvP arenada sunar; hatta bahis, ve kelimenin tam anlamıyla para koyabilirsiniz!
Sınıf seçin. – Cabal Online 6 ayrı sınıfları sunar; Savaşçı, Blader, Wizard, Force Archer, Kuvvet Shielder ve Kuvvet Blader. Her meslek eşsiz beceri ve oyun sunuyor.
Sürükleyici Dünya – Cabal Online’ın sayısız ilginç maceraları ve heyecan verici görevleri gerçekten kahraman halinde hikayenin bir parçası haline gelir. Buz Tundraları açmak için yoğun orman çalılıkların arasında değişen ortamlar ve manzara yüzlerce çok çeşitli görevler ve maceraları tamamlayın.
Öğrenin, Sert Usta Kolay – Sezgisel ve kullanıcı dostu kontroller, öğrenmesi kolay eğlenceli ve heyecan verici mücadele ile oyuncu sağlayacaktır. Zaman sınırlı zindan, yanan aksiyon sahneleri, zorlu bulmacalar ve tuzaklar tüm beceri düzeylerini oyunculardan talep edecek.


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Tumblr

İlginizi Çekebilecek Oyunlar

BANNER